Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl. (H:21,5 x D:12 cm)
Lot 637

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl. Onderaan gemerkt.

21,5 cm

12 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

637

14005

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600