Titel | Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl. (H:21,5 x D:12 cm) |
Hoogte | 21,5 cm |
Diameter | 12 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Schattingsprijs | € 80 - € 120 |
Lot nummer | 637 |
Lot ID | 14005 |
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Schattingsprijs: € 200 - 300