Een uitzonderlijke 'Veilleuse' gemerkt Muller Frères Lunéville. (H:24 x D:17 cm)
Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 550
Titel | Een uitzonderlijke 'Veilleuse' gemerkt Muller Frères Lunéville. (H:24 x D:17 cm) |
Hoogte | 24 cm |
Diameter | 17 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 673 |
Lot ID | 13903 |
Een schenkkan, verguld metaal en glas, Art Nouveau. (L:16 x W:20 x H:39 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300