Charles CATTEAU (1880-1966) |
Titel | Charles CATTEAU (1880-1966) voor Boch Keramis, een vaas met decor 1847 (H:30 x D:20 cm) |
Hoogte | 30 cm |
Diameter | 20 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 688 |
Lot ID | 13704 |
Knitter Duro, een elegante spiegel afgewerkt met mozaiek tegels. circa 1980. (W:70 x H:73 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een grote dineertafel, resine Korintisch kapiteel, 8 metalen stoelen. (H:72 x D:180 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 150 - 250
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250
Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 80 - 120