Charles CATTEAU (1880-1966) voor Boch Keramis, een vaas met decor 1847 (H:30 x D:20 cm)
Lot 688

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Charles CATTEAU (1880-1966) voor Boch Keramis, een faience vaas met decor 1847

Charles CATTEAU (1880-1966)

30 cm

20 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

688

13704

Knitter Duro, een elegante spiegel afgewerkt met mozaiek tegels. circa 1980. (W:70 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een grote dineertafel, resine Korintisch kapiteel, 8 metalen stoelen. (H:72 x D:180 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 150 - 250