Een antieke pendule schouwklok gemaakt uit verguld kunstbrons. 19de eeuw. (44 x 45cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 280
Titel | Een antieke pendule schouwklok gemaakt uit verguld kunstbrons. 19de eeuw. (44 x 45cm) |
Breedte/diepte | 44 cm |
Hoogte | 45 cm |
Veilingsdatum | 20/04/2022 - 21/04/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 350 |
Lot nummer | 148 |
Lot ID | 13285 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 200 - 300