Een Chinese bolvaas gemaakt uit geglazuurd porselein, Gemerkt Qianlong. (57 x 39 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 12.000

Een Chinese bolvaas gemaakt uit geglazuurd porselein en gemerkt Qianlong, versierd met 8 ontsterfelijken in de tuin en op een schip. 19de/20ste eeuw.

57 cm

39 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 15.000

Lot nummer

15

12449

The vase is generally in good condition.

There is a chip to the white glaze on the top rim of the vase.

There are some general surface scratches and superficial scratches in the glaze.

Een Chinees porselein bord, versierd met spelende kinderen en een hofdame. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 3 Chinese vazen met decor van pauwen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinees bord 'Famille Verte' met decor van Chinese figuren. 20ste eeuw. Kangxi merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Chinese gesculpteerd agaat, versierd met wijzen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 12 Chinese Famille Rose borden. 18de/19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een lot Chinese steengoed en porselein. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar kleine Japanse vazen, brons.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met blauw-wit bloemendecor en celadon glazuur. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250