Een Chinese bolvaas gemaakt uit geglazuurd porselein, Gemerkt Qianlong. (57 x 39 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 12.000

Een Chinese bolvaas gemaakt uit geglazuurd porselein en gemerkt Qianlong, versierd met 8 ontsterfelijken in de tuin en op een schip. 19de/20ste eeuw.

57 cm

39 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 15.000

Lot nummer

15

12449

The vase is generally in good condition.

There is a chip to the white glaze on the top rim of the vase.

There are some general surface scratches and superficial scratches in the glaze.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose. (D:23,4 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee Chinese theepotten met decor van figuren. (L:13 x W:17,5 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese wierookbrander, vaas en geluksmunt. Brons. (H:19 x D:5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300