Paar cloisonné vazen, Japans

Paar cloisonné vazen, Japans

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 750

Paar Oosterse bronzen vazen, rijkelijke gedecoreerd met cloisonné émail. Periode 19e eeuws, gemerkt onderaan.

Paar cloisonné vazen, Japans

43 cm

22 cm

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 938

Lot nummer

25

1170

Paar cloisonné vazen, Japans

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vier schalen en twee vazen, Japan, Imari. 19de en 20ste eeuw. (H:34,5 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250