Een paar wandlichten in Lodewijk XVI stijl gemaakt uit verguld brons. Periode 1900. (H:43cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een paar wandlichten in Lodewijk XVI stijl gemaakt uit verguld brons. Periode 1900. (H:43cm) |
Afmetingen | 18 x 28 x 43 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 1055 |
Lot ID | 11310 |
Een antieke luchter, messing met gekleurd en wit glas. Circa 1930. (H:80 x D:68 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Glashutte Limburg, 3 grote en matte wit glazen bollen, Bauhaus, circa 1960.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw. (H:61 x D:46 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250