Een paar wandlichten in Lodewijk XVI stijl gemaakt uit verguld brons. Periode 1900. (H:43cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een paar wandlichten in Lodewijk XVI stijl gemaakt uit verguld brons. Periode 1900. (H:43cm) |
Afmetingen | 18 x 28 x 43 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 1055 |
Lot ID | 11310 |
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250