Een paar wandlichten in Lodewijk XVI stijl gemaakt uit verguld brons. Periode 1900. (H:43cm)

Hamerprijs: € 260

Een paar wandlichten in Lodewijk XVI stijl gemaakt uit verguld brons. Periode 1900.

18 x 28 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

1055

11310

Een vintage luchter gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Strass Swarovski.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (80 x 22cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250