Onleesbaar gesigneerd, 'Abstract' een mixed media op doek. (46 x 55 cm)

Hamerprijs: € 150

Onleesbaar gesigneerd, 'Abstract' een mixed media op doek.

46 cm

55 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

648

11307

Onleesbaar gesigneerd,
Onleesbaar gesigneerd,
Onleesbaar gesigneerd,
Onleesbaar gesigneerd,
Onleesbaar gesigneerd,

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Kippen' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Abstract landschap' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Les Vaches', olie op doek

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Jehan FRISON (1882-1961) 'Le Violoncelo' olie op doek. 1957

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300