Onleesbaar gesigneerd, 'Abstract' een mixed media op doek. (46 x 55 cm)

Hamerprijs: € 150

Onleesbaar gesigneerd, 'Abstract' een mixed media op doek.

46 cm

55 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

648

11307

Onleesbaar gesigneerd,

René HANSOUL (1910-1979) 'Nue dans une Rue' (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief schilderij 'De Komeeren', olie op papier. Onleesbaar getekend. (W:25,5 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een decoratief schilderij 'Boszicht', olie op doek. Circa 1950. (W:155 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Pierrot'. (W:81 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph VERDEGEM (1897-1957) 'Lof Van De Hand'. (W:13,8 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Begijnhof' (W:60 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

'Marine met een zeilboot en stoomboot', olie op doek. Getekend Van De Velde. (W:80 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500