Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste. (57 x 74 cm)

Hamerprijs: € 100

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste.

Pol MARA (1920-1998)

57 cm

74 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

611

11302

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200