Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste. (57 x 74 cm)

Hamerprijs: € 100

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste.

Pol MARA (1920-1998)

57 cm

74 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

611

11302

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D

Een decoratief bloemenschilderij, olie op doek. Getekend J. Van Der Willigen. (W:53 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)(Attr.) 'Herder met schapen' twee pendant schilderijen (W:60 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op een kerk' . (W:85,5 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie. (W:19,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 4/01/1946. (W:122 x H:122 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Ostende' (L:38 x W:55 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Het gezin, tussen kermismolen' (W:63 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250