Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste. (57 x 74 cm)

Hamerprijs: € 100

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste.

Pol MARA (1920-1998)

57 cm

74 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

611

11302

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D

Jules DE PRAETERE (1879-1947) 'Bloemen stilleven' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice SCHELCK (1906-1987) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herman VERBAERE (1906-1993) 'Zicht op de kapel' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Interieur met figuren' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Léon VALCKENAERE (1853-1926)(attr) 'Zicht op de haven' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) 'Aardappelschiller' olie op doek

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Ezels op het strand', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Louis ROBBE (1806-1887) 'Zonsondergang', olie op doek.