Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste. (57 x 74 cm)
Hamerprijs: € 100
Pol MARA (1920-1998) |
Titel | Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste. (57 x 74 cm) |
Breedte/diepte | 57 cm |
Hoogte | 74 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 611 |
Lot ID | 11302 |