Een Belgo Chrome G-Shape salontafel gemaakt uit verguld metaal en glas. (H:38cm)

Hamerprijs: € 1.400

Een Belgo Chrome G-Shape salontafel gemaakt uit verguld metaal en glas.

120 x 75 x 38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.750

Lot nummer

332

11291

Gebruikssporen aan de vergulding.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' groene glazuur, voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mario BELLINI (1935) 'Cab Chair 412' voor Cassina, 4 stoelen in donkerbruin leder.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' geglazuurde keramiek, voor Amphora.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Mauro MANETTI (XX) 'Uil' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Aksel BENDER-MADSEN (1916-2000) voor Bovenkamp, een teak salontafel.

Schattingsprijs: € 300 - 500