Een Belgo Chrome G-Shape salontafel gemaakt uit verguld metaal en glas. (H:38cm)
Hamerprijs: € 1.400
Titel | Een Belgo Chrome G-Shape salontafel gemaakt uit verguld metaal en glas. (H:38cm) |
Afmetingen | 120 x 75 x 38 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.750 |
Lot nummer | 332 |
Lot ID | 11291 |
Gebruikssporen aan de vergulding.
Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400