Een Belgo Chrome G-Shape salontafel gemaakt uit verguld metaal en glas. (H:38cm)

Hamerprijs: € 1.400

Een Belgo Chrome G-Shape salontafel gemaakt uit verguld metaal en glas.

120 x 75 x 38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.750

Lot nummer

332

11291

Gebruikssporen aan de vergulding.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century salontafel, metaal met keramische tegels. (L:45 x W:78 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600

Albert STOLL (XX) Drie stoelen, voor Giroflex. (L:53 x W:53 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pia MANU (XX) 'Salontafel' Circa 2008. (L:124 x W:135 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een uitschuifbare salontafel, bijgevoegd een bankje. Lakwerk en houtfineer inlegwerk. (L:110 x W:145 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500