Een Belgo Chrome G-Shape salontafel gemaakt uit verguld metaal en glas. (H:38cm)
Hamerprijs: € 1.400
Titel | Een Belgo Chrome G-Shape salontafel gemaakt uit verguld metaal en glas. (H:38cm) |
Afmetingen | 120 x 75 x 38 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.750 |
Lot nummer | 332 |
Lot ID | 11291 |
Gebruikssporen aan de vergulding.
Louis Christian KALFF (1897-1976) 'Z- or Diplomat' tafellamp for Phillips.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een mid-century barkast, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljk Roger De Winter.
Schattingsprijs: € 300 - 500