Een kader gemaakt in de Empire periode, met afbeeldingen van Christus, 'Jozef met Jezus' en 'De maagd Maria' (58,5 x 73 cm)

Hamerprijs: € 180

Een kader gemaakt in de Empire periode, met afbeeldingen van Christus, 'Jozef met Jezus' en 'De maagd Maria'. 19de eeuw.

58,5 cm

73 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

753

11288

Een kader gemaakt in de Empire periode, met afbeeldingen van Christus,

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 240 - 340