Een paar portretten van een man en een vrouw, olie op doek. 19de eeuw (66 x 90 cm) (66 x 90 cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar portretten van een man en een vrouw, olie op doek. 19de eeuw. Gemerkt Berthier S.

66 cm

90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

637

11286

Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877. (W:80 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Délion (XIX) 'De Paardenkar' olie op paneel. (W:26 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Le repas de l'été' 1990. (W:100 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Stadszicht bij kunstlicht'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Stilleven met fruit, olie op paneel. Getekend A. Wery. (W:33,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henri PAUWELS (1903-1983) 'De Boerderij'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180