Een paar portretten van een man en een vrouw, olie op doek. 19de eeuw (66 x 90 cm) (66 x 90 cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar portretten van een man en een vrouw, olie op doek. 19de eeuw. Gemerkt Berthier S.

66 cm

90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

637

11286

Roland DEVOLDER (1938) 'Vier etsen'. (W:34,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'. (W:39 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Stadszicht bij kunstlicht'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001. (W:35 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Charles MELIKOFF (XX) 'Drie Schilderijen' . (W:59 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Délion (XIX) 'De Paardenkar' olie op paneel. (W:26 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Poelberg' circa 1954. (W:90 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800