Een paar portretten van een man en een vrouw, olie op doek. 19de eeuw (66 x 90 cm) (66 x 90 cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar portretten van een man en een vrouw, olie op doek. 19de eeuw. Gemerkt Berthier S.

66 cm

90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

637

11286

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340