Een vaas gemaakt uit kristal en gemerkt Sèvres. (H:34cm)

Hamerprijs: € 30

Een vaas gemaakt uit kristal en gemerkt Crystal Sèvres, France.

34 cm

12 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

1007

11212

GLASWERK
Daum France, een grote 'Vide Poche' of schaal. (L:21 x W:30 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Elf geslepen en gekleurde glazen, Bohemen. (H:19,5 x D:8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal. (H:23 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250