Een antieke cave-à-liqueur versierd met parelmoer en koper inlegwerk, karaffen gemaakt door Baccarat. (H:28cm)

Hamerprijs: € 800

Een antieke cave-à-liqueur versierd met parelmoer en koper inlegwerk, geëtste karaffen.

25 x 34 x 28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

893

11118

1 karaf beschadigd.

Een groot inktstel, messing in Rococo stijl, 19de eeuw. (L:19 x W:39 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve en handgeschilderde deuren, India, Circa 1800. (W:98 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Afrikaanse en Tribale kunst, Zeven decoratieve maskers (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Francisco BARÓN (1931-2006)(Attr.) 'Deurklink' (W:62 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een automata 'Pierrot' met bewegend hoofd en arm. (L:14 x W:14 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jef CLAERHOUT (1937-2022) 'Deurklinken' (W:25 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Francisco BARÓN (1931-2006) 'Deurklink' (W:21 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Cave à Liqueur' likeurkast, palissander fineer. (L:26 x W:35 x H:27,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300