Jan DECKERS (1865-1942) een bloemenschilderij, olie op doek. (67 x 47,5 cm)

Hamerprijs: € 240

Jan DECKERS (1865-1942) een bloemenschilderij, olie op doek.

Jan DECKERS (1865-1942)

67 cm

47,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

578

11106

Een antiek schilderij, 'Le Tricheur' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Marine' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek.

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

In de stijl van François BOUCHER (1703-1770) 'Het nest / Het geschenk van de herder', olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.

Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) 'Spinster' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000