Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) 'bloemoffer' een schilderij met naakte dame en bloemen, olie op doek. Onderaan geme (100 x 82

Hamerprijs: € 950

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) 'bloemenoffer' een schilderij met naakte dame en bloemen, olie op doek. Onderaan gemerkt 1921.

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960)

100 cm

82 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.188

Lot nummer

590

10934

Een Russische Feestdagenicoon met 12 Orthodoxe feesten, Jezus Christus met Engelen, Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Anto DIEZ (1914-1992) 'Lente Poezië' circa 1954.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Russische Familieicoon met 5 heiligen, Aartsengel Michael, Basilus de grote. Faux Email, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jean-Michel FOLON (1934-2005) 'Figuur'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700