Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) 'bloemoffer' een schilderij met naakte dame en bloemen, olie op doek. Onderaan geme (100 x 82

Hamerprijs: € 950

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) 'bloemenoffer' een schilderij met naakte dame en bloemen, olie op doek. Onderaan gemerkt 1921.

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960)

100 cm

82 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.188

Lot nummer

590

10934

Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Guillaume MICHIELS (1909-1997) 'Interieur van de kapel' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Untitled, Subway drawing (c.1980)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'De Gitaarspeler' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Het dorp' een schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

André BOGAERT (1920-1986) 'Abstract figuur' olie op board. 1960.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Kippen' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 250 - 350