Een pendule gemaakt uit verguld brons 'La Liseuze' naar een model door Jean-André REICHE (1752-1817), Empire Periode.

Hamerprijs: € 3.000

Een pendule gemaakt uit verguld en gepatineerd brons 'La Liseuze' naar een model door Jean-André REICHE (1752-1817), Empire Periode, eerste helft 19de eeuw. Staande op een marmer sokkel. Gemerkt Dumoulin, Méchanicien à Bruxelles. Half hour strike and silk rope suspension.

Conditie: Mist slinger, haarlijn in wijzerplaat.

Jean-André REICHE (1752-1817)

14 x 29,5 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.750

Lot nummer

223

10924

Een driedelige schouwgarnituur, klok en twee zijstukken, gepatineerd brons op zwarte en groene marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:45 x

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw. (L:13 x W:34 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, Zwarte marmer gemonteerd met een gepatineerd bronzen 'Marly Horse'. 19de eeuw. (L:29 x W:55 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een schouwklok, verguld brons met een afbeelding van een jongeman. Frankrijk, 19de eeuw. (L:10 x W:27 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok met religieuze scène, verguld brons in Lodewijk Philippe stijl. 19de eeuw. (L:10 x W:30 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een driedelige Neoklassieke schouwgarnituur, klok met kandelaars, cupido en putti. 19de eeuw. (L:13 x W:18 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:21 x W:28 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Zenith, een kartelklok. Hout met handgeschilderd decor, gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XV stijl. (W:27 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500