Een pendule gemaakt uit verguld brons 'La Liseuze' naar een model door Jean-André REICHE (1752-1817), Empire Periode.

Hamerprijs: € 3.000

Een pendule gemaakt uit verguld en gepatineerd brons 'La Liseuze' naar een model door Jean-André REICHE (1752-1817), Empire Periode, eerste helft 19de eeuw. Staande op een marmer sokkel. Gemerkt Dumoulin, Méchanicien à Bruxelles. Half hour strike and silk rope suspension.

Conditie: Mist slinger, haarlijn in wijzerplaat.

Jean-André REICHE (1752-1817)

14 x 29,5 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.750

Lot nummer

223

10924

Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met zijstukken. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een pendule schouwklok 'De oogst' met afbeelding van een rustende dame.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars

Schattingsprijs: € 80 - 120

Zenith, een kartel tafelklok met handgeschilderd bloemendecor.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een neoklassieke tafelklok. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250