MILO (1955) 'Ballerina' een bronzen beeld gemaakt door "Miguel Fernando LOPEZ", en gemerkt J.B. Bronze (H:30,5cm)

Hamerprijs: € 180

MILO (1955) 'Ballerina' een bronzen beeld gemaakt door "Miguel Fernando LOPEZ", en gemerkt J.B. Bronze Garanti Paris.

MILO (1955)

30,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

526

10856

MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)

Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500