MILO (1955) 'Ballerina' een bronzen beeld gemaakt door "Miguel Fernando LOPEZ", en gemerkt J.B. Bronze (H:30,5cm)
Hamerprijs: € 180
MILO (1955) |
Titel | MILO (1955) 'Ballerina' een bronzen beeld gemaakt door "Miguel Fernando LOPEZ", en gemerkt J.B. Bronze (H:30,5cm) |
Hoogte | 30,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 225 |
Lot nummer | 526 |
Lot ID | 10856 |
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000