MILO (1955) 'Ballerina' een bronzen beeld gemaakt door "Miguel Fernando LOPEZ", en gemerkt J.B. Bronze (H:30,5cm)

Hamerprijs: € 180

MILO (1955) 'Ballerina' een bronzen beeld gemaakt door "Miguel Fernando LOPEZ", en gemerkt J.B. Bronze Garanti Paris.

MILO (1955)

30,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

526

10856

MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)
MILO (1955)

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 150 - 250

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800