MILO (1955) 'Ballerina' een bronzen beeld gemaakt door "Miguel Fernando LOPEZ", en gemerkt J.B. Bronze (H:30,5cm)

Hamerprijs: € 180

MILO (1955) 'Ballerina' een bronzen beeld gemaakt door "Miguel Fernando LOPEZ", en gemerkt J.B. Bronze Garanti Paris.

MILO (1955)

30,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

526

10856

MILO (1955)

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800