Léon PHILIPPET (1843-1906) 'Portret van Pauline' een schilderij, olie op doek. (80 x 112 cm)

Hamerprijs: € 500

Léon PHILIPPET (1843-1906) 'Portret van Pauline' een schilderij, olie op doek. Gemonteerd in mooie, vergulde kader.

Léon PHILIPPET (1843-1906)

80 cm

112 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

593

10825

Léon PHILIPPET (1843-1906)

Georges DE SAEDELER (XX) een decoratief 'Schilderspallet' met een kustlandschap.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jef VAN TUERENHOUT (XX) 'Figuur'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Guy BERBÉ (1937) 'Les Compasses' 1971.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition' 1971.

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Naar Het Circus'.

Schattingsprijs: € 200 - 300