Rik CANTY (XX) een collectie van 2 schilderijen, olie op paneel. 1 gedateerd 1973. (24 x 18 cm)

Hamerprijs: € 80

Rik CANTY (XX) een collectie van 2 schilderijen, olie op paneel. 1 gedateerd 1973.

Rik CANTY (XX)

24 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

721

10767

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Kippen' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 250 - 350

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'De Gitaarspeler' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) 'Spinster' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Keith HARING (1958-1990)(attr.) 'Winthrop Street' een gehandtekend bord uit de New Yorkse metro. 20ste eeuw.

Charles Louis BELLIS (XIX) 'De Hoeve', olie op paneel. 1877

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gaston THEUNINCK (1900-1977) 'Abstract Landschap' een schilderij, olie op doek. (120 x 80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300