Een paar verzilverde kandelaars met afbeeldingen van geestelijke figuren en heiligen (H:59cm)
Hamerprijs: € 130
Titel | Een paar verzilverde kandelaars met afbeeldingen van geestelijke figuren en heiligen (H:59cm) |
Hoogte | 59 cm |
Diameter | 17,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 833 |
Lot ID | 10650 |
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een Icoon met afbeelding 'De Kruisiging van Christus', Moeder Gods Hodegetria en heiligen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200