Een paar verzilverde kandelaars met afbeeldingen van geestelijke figuren en heiligen (H:59cm)

Hamerprijs: € 130

Een paar verzilverde kandelaars met afbeeldingen van geestelijke figuren en heiligen. 19de eeuw.

59 cm

17,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

833

10650

Een wierookbrander, brons in Neogotische stijl. Circa 1900. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek kruis, messing afgewerkt Cabochon natuurstenen en glas, Neogotiek. (L:16 x W:22,5 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar misampullen op een staander, verzilverd metaal en glas. (L:17 x W:25,5 x H:17 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Missale Romanum, bijgevoegd 'Vies Des Saints', Alban Stolz. 19de eeuw. (W:25,5 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar kerkkandelaars, verzilverd en verguld metaal. Art Deco. (H:140 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot beeld 'Madonna met kind', met scepter, staande op het maansikkel en serpent. Gepatineerd gips. (L:28 x W:29 x H:103 cm

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar bronzen kerkkandelaars, religieuze medaillons en staande op leeuwen. (H:65 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een 'Torenmonstrans' verguld messing. Neogotiek. (W:18,5 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700