Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Edelman' een abstract portret, olieverf op papier. (25 x 35,5 cm)

Hamerprijs: € 150

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Edelman' een abstract portret, olieverf op papier.

Constant LAMBRECHT (1915-1993)

25 cm

35,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

654

10579

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' olie op paneel. 1999

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pablo PICASSO (1881-1973) 'Head Of A Woman' een ingekaderde druk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960

Schattingsprijs: € 400 - 600

Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500