Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Edelman' een abstract portret, olieverf op papier. (25 x 35,5 cm)

Hamerprijs: € 150

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Edelman' een abstract portret, olieverf op papier.

Constant LAMBRECHT (1915-1993)

25 cm

35,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

654

10579

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

James ENSOR (1860-1949) 'De hoofdzonden beheerst door de dood'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Guy BERBÉ (1937) 'Scharen en Prei' 1991.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Russisch Icon 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden'. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Zonnebloemen'

Kurt PEISER (1887-1962) 'Un Couple sur la galerie', 1920.

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Winter' 1986.

Schattingsprijs: € 300 - 500