Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Edelman' een abstract portret, olieverf op papier. (25 x 35,5 cm)

Hamerprijs: € 150

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Edelman' een abstract portret, olieverf op papier.

Constant LAMBRECHT (1915-1993)

25 cm

35,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

654

10579

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Mirror For Shakespeare' Carborundum/Aquagravure

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratief schilderij naar de Mona Lisa. Olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstract' olie op board. 1984.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antiek schilderij, 'De Kruisafname, naar Rubens'. Olie op paneel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Karel APPEL (1921-2006) 'Lithografie' 67/100

Schattingsprijs: € 400 - 600

Livia CANESTRARO (1936) 'Family of 5', olie op doek. 1964-1967-1972

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Louis LONCIN (1875-1946) 'Ploegen van het veld' olie op doek. 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vincent DE VOS (1829-1875) 'La Chasse d'une Souris' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 300 - 500