Louise GUILLEMAIN (act.c.1820) 'Portret van Mevr. Fevier', galerijhoudster op de zavel in Brussel. (43 x 63 cm)

Hamerprijs: € 280

Louise GUILLEMAIN (act.c.1820) 'Portret van Mevr. Fevier', galerijhoudster op de zavel in Brussel.

Louise GUILLEMAIN (act.c.1820)

43 cm

63 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

597

10443

Willem DELSAUX (1862-1945) 'Le Grammeling Over Flakée (Zélande)' olie op doek. 1911

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht' olie op paneel. 1898

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Isidore VERHEYDEN (1846-1905) 'Boer met een koe' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een antiek landschap, olie op metaal, Italiaanse school, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000