Edgard FIEVEZ (1880-1976) 'Bloemenboeket' een schilderij, olie op doek. (32 x 40 cm)

Hamerprijs: € 200

Edgard FIEVEZ (1880-1976) 'Bloemenboeket' een schilderij, olie op doek.

Edgard FIEVEZ (1880-1976)

32 cm

40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

634

10441

Doek ingedrukt in de linker bovenhoek.<br />Naar onze mening heeft het werk wat lichte restauratie nodig vooraleer het kan worden opgehangen.

Oscar Hector BONNEVALLE (1920-1993) 'Orientalist met een kameel' olie op doek. 1964.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Emile VAN DOREN (1865-1949) 'Temps Gris à Staelen' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Vincent DE VOS (1829-1875) 'La Chasse d'une Souris' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles ROLLIER (1912-1968) 'Nu aux bas bruns entre une table et une cheminée' olie op doek. 1945.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

René DE BAUGNIES (1869-1962) 'Boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lode SEBREGTS (1906-2002) 'Sneeuw op de grote markt, Antwerpen' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Piet HUYSENTRUYT (1962) 'Abstract' Acryl op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Armand JAMAR (1870-1946) 'Watermolen' olie op doek. 1939.

Schattingsprijs: € 200 - 300