Edgard FIEVEZ (1880-1976) 'Bloemenboeket' een schilderij, olie op doek. (32 x 40 cm)

Hamerprijs: € 200

Edgard FIEVEZ (1880-1976) 'Bloemenboeket' een schilderij, olie op doek.

Edgard FIEVEZ (1880-1976)

32 cm

40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

634

10441

Doek ingedrukt in de linker bovenhoek.<br />Naar onze mening heeft het werk wat lichte restauratie nodig vooraleer het kan worden opgehangen.

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert CAULLET (1875-1950) 'Op stap met vee' 1912. (W:89 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine'. (W:60 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Asanda KUPA (1981)(attr.) 'Scène met draagsters'. (W:92 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Julien CÉLOS (1884-1953) 'Beaumont sur l'Oise (France)'. (W:41 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles MELIKOFF (XX) 'Drie Schilderijen' . (W:59 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

August 'SEDLACEK' STEPHAN (1868-1936) 'Preparing for the hunt'. (W:142 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600