Edgard FIEVEZ (1880-1976) 'Bloemenboeket' een schilderij, olie op doek. (32 x 40 cm)

Hamerprijs: € 200

Edgard FIEVEZ (1880-1976) 'Bloemenboeket' een schilderij, olie op doek.

Edgard FIEVEZ (1880-1976)

32 cm

40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

634

10441

Doek ingedrukt in de linker bovenhoek.<br />Naar onze mening heeft het werk wat lichte restauratie nodig vooraleer het kan worden opgehangen.

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'De Kade'

Schattingsprijs: € 400 - 600