Edgard FIEVEZ (1880-1976) 'Bloemenboeket' een schilderij, olie op doek. (32 x 40 cm)

Hamerprijs: € 200

Edgard FIEVEZ (1880-1976) 'Bloemenboeket' een schilderij, olie op doek.

Edgard FIEVEZ (1880-1976)

32 cm

40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

634

10441

Doek ingedrukt in de linker bovenhoek.<br />Naar onze mening heeft het werk wat lichte restauratie nodig vooraleer het kan worden opgehangen.

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Le Bouquet' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Interieur met figuren' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Edouard VERSCHAFFELT (1874-1955) 'Calme Du Soir' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gaston LATOUCHE (1854-1913) 'De Haven van Genua bij maanlicht' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pablo ATCHUGARRY (1954) 'Zonder Titel' olie op papier. 2001

Schattingsprijs: € 400 - 600

Emile ROMMELAERE (1873-1961) 'Twee Boeren' olie op doek.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Léo ENGELS (1882-1952) 'De Regenboog' olie op doek. 1926

Schattingsprijs: € 300 - 500

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Interieur met figuren' olie op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300