Naar Eugène DELACROIX (1798-1863) 'Laatste Avondmaal', een schilderij olie op paneel. (29,5 x 20 cm)

Hamerprijs: € 550

Naar Eugène DELACROIX (1798-1863) 'Laatste Avondmaal', een schilderij olie op paneel. Niet gesigneerd.

Eugène DELACROIX (1798-1863)

29,5 cm

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

553

10436

Naar Eugène DELACROIX (1798-1863)

Volger van Giovanni BILIVERTI (1585-1644) "De Dood van Lucretia" olie op doek. (W:90 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Poelberg' circa 1954. (W:90 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935. (W:75 x H;55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Le Fils Du Pecheur' olie op paneel, getekend Joseph Lies. (W:50 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Naar Léon PERRAULT (1832-1908) 'Portret van een jong meisje'. (W:65 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340