Naar Eugène DELACROIX (1798-1863) 'Laatste Avondmaal', een schilderij olie op paneel. (29,5 x 20 cm)

Hamerprijs: € 550

Naar Eugène DELACROIX (1798-1863) 'Laatste Avondmaal', een schilderij olie op paneel. Niet gesigneerd.

Eugène DELACROIX (1798-1863)

29,5 cm

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

553

10436

Naar Eugène DELACROIX (1798-1863)

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Brabo'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Compositie' circa 1982.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugeen VAN MIEGHEM (1875-1930) 'Soldaten aan het front'

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Alfons BLOMME (1889-1979) 'De Markt van Roeselare'

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Zonnebloemen'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een Russiche Icoon 'Christus Pantocrator', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300