Een rijk versierde houtsculptuur van een paus of Heilige met mijter en staf

Hamerprijs: € 150

Een rijk versierde houtsculptuur van een paus of Heilige met mijter en staf. Eerst helft van de 20ste eeuw.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

873

10365

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Biais Frères & Fils, een gehamerde kelk. Zilver, Frankrijk. 519g.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een fijn en grote Russiche familieicoon met 'Heiligen en Engelen', 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke icoon 'Moeder Gods van Tichvin', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200