Een rijk versierde houtsculptuur van een paus of Heilige met mijter en staf

Hamerprijs: € 150

Een rijk versierde houtsculptuur van een paus of Heilige met mijter en staf. Eerst helft van de 20ste eeuw.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

873

10365

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300