Een rijk versierde houtsculptuur van een paus of Heilige met mijter en staf

Hamerprijs: € 150

Een rijk versierde houtsculptuur van een paus of Heilige met mijter en staf. Eerst helft van de 20ste eeuw.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

873

10365

Negen biscuit porseleinen beelden van Heiligen en Madonna's. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vier kaders met een Agnus Dei waszegel. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Le Défi' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Auguste Moreeuw, Brugge. Een torenmonstrans, verguld messing, Neogotisch.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'La Fierté' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Constant MINNE-COONE (1808-1882) 'Kelk' Gent, België, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Dame gezeten in een lounge stoel, neoklassieke stijl. Gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 700