Achille SENGIER (1886-1964) 'Stadzicht', een schilderij, olie op doek. (78 x 64 cm)
Lot 621

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Achille SENGIER (1886-1964) 'Stadzicht', een schilderij, olie op doek.

Achille SENGIER (1886-1964)

78 cm

64 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

621

10347

Achille SENGIER (1886-1964)

Marc CHAGALL (1887-1985) 'Cirque'. (W:29,3 x H:38,3 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Georges DE SAEDELER (XX) een decoratief 'Schilderspallet' met een kustlandschap. (W:24 x H:35,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Liggend Naakt, een tekening, houtskool op papier. Getekend 'Vanparijs'. (W:72 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

POL MARA (1920-1998) 'Les Sables De L'Aurore' (W:51,5 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 150

Henri ROBBE (1807-1899) 'Stilleven met fruit' (W:35,5 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 14/06/1825. (W:155 x H:155 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

John BLOMMAERTS (1945) 'Tekening, waterverf en pen op papier, bijgevoegd een kleurets' (W:25 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250