Friderika KOVACSEV (1891-1975) 'Jongedame' een schilderij van een meisje (50 x 60 cm)

Hamerprijs: € 100

Friderika KOVACSEV (1891-1975) 'Jongedame' een schilderij van een meisje, olie op doek. Gemerkt Bendéné K.Fr. in de rechter onderhoek.

Friderika KOVACSEV (1891-1975)

50 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

564

10345

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Boerderij landschap'. (W:120 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wilfried SYBRANDS (1912-1991) 'Stilleven, twee schilderijen'. (W:66 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'De Rivier' olie op doek. (W:76 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Twee Figuren'. (W:104 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600