Friderika KOVACSEV (1891-1975) 'Jongedame' een schilderij van een meisje (50 x 60 cm)

Hamerprijs: € 100

Friderika KOVACSEV (1891-1975) 'Jongedame' een schilderij van een meisje, olie op doek. Gemerkt Bendéné K.Fr. in de rechter onderhoek.

Friderika KOVACSEV (1891-1975)

50 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

564

10345

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800