Jacques COURTOIS (1621-1676) Een pendant schilderij van een vechtscène met paarden (24 x 21 cm)
Lot 736

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Jacques COURTOIS (1621-1676)(attr.) Een pendant schilderij van een vechtscène met paarden. Olie op paneel.

Jacques COURTOIS (1621-1676)

24 cm

21 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

736

10317

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)(Attr.) 'Herder met schapen' twee pendant schilderijen (W:60 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratief schilderij 'Sneeuwlandschap' getekend J. Halens.  (W:100 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Julien VAN LANGENHOVE (1920-1986) ?Bloemenstilleven?. (W:130 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

John BLOMMAERTS (1945) 'Tekening, waterverf en pen op papier, bijgevoegd een kleurets' (W:25 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Italiaanse school, 'De Muziekles' olie op doek. 18de/19de eeuw. (W:100 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Figuren', drie schilderijen. (W:10,5 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976. (W:30 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'De Veergreppe, Ghent' 1906. (W:34 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300