Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Seule' een schilderij, olie op doek. 1972. (70 x 110 cm)

Hamerprijs: € 800

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Seule'
Een schilderij, olie op doek. 1972.

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991)

70 cm

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

603

10315

Italiaanse school 'De Drie Koningen' & 'Presentatie van Christus in de tempel' olie op doek, 18de eeuw. (W:34,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Balthazar Paul OMMEGANCK (1755-1826)(Atrr.) 'Landschap met een windmolen' (W:48 x H:37 cm)

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Het gezin, tussen kermismolen' (W:63 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Landschap met een zitbank' (W:55 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

'Marine met een zeilboot en stoomboot', olie op doek. Getekend Van De Velde. (W:80 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

David ROMERO (1975) & Francesco ROVIRA (XX) 'Immaculada Concepcion' & 'La Reina Mariana De Austria'. (W:18 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'. (W:30 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Drie Schilderijen'. (W:32 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300