"> ">
Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976) (15 x 6 cm)

Hamerprijs: € 1.000

Andy WARHOL (1928-1987), 'Two dollars', gesigneerd door de artiest. Het 2 dollar biljet bevat een poststempel "Clarkston, GA (United States of America) en is gedateerd 1976. De postzegel rechts geeft een kerkbel weer.

Andy WARHOL (1928-1987)

Serienummer

F10398087A

15 cm

6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

669

10290

Andy WARHOL (1928-1987)

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Paarden bij de trog' olie op doek. (W:63,5 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Emile VAN DAMME-SYLVA (1853-1935) 'Rustend Vee' olie op paneel. (W:76 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Reimond Jozef Peter KIMPE (1885-1970) 'Sujet Décoratif' olie op paneel. (W:21 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Bereshit' een collectie gedichten en 14 seriegrafieën. 29/30. (L:4 x W:41 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Karel APPEL (1921-2006) 'Lithografie' 67/100. (W:70 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Maurice BOEL (1913-1998) '2 schilderijen, 2 grafieken'. (W:70 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules POLLET (1870-1941) 'Portret van een dame' olie op doek. (W:32 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guy DONKERS (1975) 'Naakt' acryl op papier. (W:41 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250