"> ">
Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976) (15 x 6 cm)

Hamerprijs: € 1.000

Andy WARHOL (1928-1987), 'Two dollars', gesigneerd door de artiest. Het 2 dollar biljet bevat een poststempel "Clarkston, GA (United States of America) en is gedateerd 1976. De postzegel rechts geeft een kerkbel weer.

Andy WARHOL (1928-1987)

Serienummer

F10398087A

15 cm

6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

669

10290

Andy WARHOL (1928-1987)

Paul SCHOUTEN (1860-1922) Drie schilderijen, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rudolf BERING (XIX-XX) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Théodore BARON (1840-1899) 'Duinenzicht' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Constant Pr. HOSTE (1873-1917) 'Susanna' olie op paneel. 1916

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lucien NEUQUELMAN (1909-1988) 'Wandeling in het park' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 300 - 500