Een kruisbeeld gemaakt uit verzilverd metaal en versierd met vergulde elementen. (H:90cm)

Hamerprijs: € 140

Een kruisbeeld gemaakt uit verzilverd metaal en versierd met vergulde elementen. Periode 1900.

32,5 cm

90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

832

10233

Philippe STARCK (1949) 'Max Le Chinois' voor Alessi, een vergiet

Schattingsprijs: € 80 - 120

Montblanc Masterpiece, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek kermispaard gemaakt uit gesculpteerd hout met originele polychromie.

Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groot stuurwiel voor een schip, gemaakt uit hout.

Schattingsprijs: € 150 - 250