Een collectie van 10 zakuurwerken en 2 polshorloges en een officiersklokje gemerkt Junghans.
Hamerprijs: € 120
Titel | Een collectie van 10 zakuurwerken en 2 polshorloges en een officiersklokje gemerkt Junghans. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 263 |
Lot ID | 10231 |
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250