Een collectie van 10 zakuurwerken en 2 polshorloges en een officiersklokje gemerkt Junghans.

Hamerprijs: € 120

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

263

10231

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Longines, een polshorloge. (W:2,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250