Een collectie van 3 instrumenten: 2 mandolines en een viool, naar een model van Stradivarius
Hamerprijs: € 360
Titel | Een collectie van 3 instrumenten: 2 mandolines en een viool, naar een model van Stradivarius |
Lengte | 60 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 920 |
Lot ID | 10225 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 120 - 180