Armand APOL (1879-1950) 'Kapel in de kempen' een kleurets. (58 x 53 cm)
Hamerprijs: € 80
Titel | Armand APOL (1879-1950) 'Kapel in de kempen' een kleurets. (58 x 53 cm) |
Breedte/diepte | 58 cm |
Hoogte | 53 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 531 |
Lot ID | 10121 |
Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.
Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000
Een Russisch Icon 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden'. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340