Armand APOL (1879-1950) 'Kapel in de kempen' een kleurets. (58 x 53 cm)

Hamerprijs: € 80

Armand APOL (1879-1950) 'Kapel in de kempen' een kleurets.

58 cm

53 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

531

10121

Armand APOL (1879-1950)

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jacques BILLE (1880-c.1943) 'Bloemen' 1920. (W:50 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'. (W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine'. (W:60 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roland DEVOLDER (1938) 'Vier etsen'. (W:34,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jules BAHIEU (1847-1916) 'De Schaapschuur'. (W:65,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Asanda KUPA (1981)(attr.) 'Scène met draagsters'. (W:92 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340