Alfred VAN NESTE (1874-1969) 'Molenwyck, Hameau du moulin' een schilderij, olie op doek. (90 x 80 cm)

Hamerprijs: € 400

Alfred VAN NESTE (1874-1969) 'Molenwyck, Hameau du moulin' een schilderij, olie op doek.

90 cm

80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

528

10120

Alfred VAN NESTE (1874-1969)
Alfred VAN NESTE (1874-1969)
Alfred VAN NESTE (1874-1969)
Alfred VAN NESTE (1874-1969)
Alfred VAN NESTE (1874-1969)

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500