Een mid-century etagère gemaakt uit verguld metaal.

Hamerprijs: € 700

Een mid-century etagère gemaakt uit verguld metaal. Waarschijnlijk gemaakt door Romeo Rega in Italië in de stijl van Belgo Chrom.

216 x 164 x 40,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

848

10087

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' onderaan getekend R.V.D.W.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Lucien GHOMRI (1949) 'Grote Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' lichtblauwe glazuur circa 1956-1957

Schattingsprijs: € 240 - 340