Klokken & Horloges kopen en verkopen bij Flanders Auctions

Vintage horloges, staande klokken of schouwklokken. Heb je een passie voor unieke horloges? Doet een polsuurwerk je hart sneller kloppen? Maken bepaalde stukken je collectie compleet? Als het nu gaat om een merkhorloge, zakhorloge, schouwgarnituur of uniek stuk, onze expert Lieven Desmet (lid van de Belgian Watch Club) helpt u om uw items naar waarde te bepalen en de beste strategie te bepalen om tot een succesvolle verkoop over te gaan.

Komende veiling

Een kleine pendule, brons met email, gevleugelde dames en een wereldbol. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een schouwklok, 'Dame met een hark' zwarte marmer en brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schouwklok 'Zwarte Woud', gesculpteerd hout met fazanten. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Weense regulateur klok. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een schouwklok 'Naar Antoine Coysevox (1640-1720) 'Crouching Venus'. Empire, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een driedelige schouwgarnituur, porselein gemonteerd met brons, gemerkt A.C.F. decor de Sèvres.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300

Behaalde resultaten

Een bronzen kartell klok met thermometer, gemonteerd op een houten basis. 19de eeuw.
Verkocht: € 213 (totaalprijs)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars gemaakt uit porselein in Sèvres stijl. (H:24cm)
Verkocht: € 350 (totaalprijs)
Een kartell klok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. Tweede helft 19de eeuw.
Verkocht: € 375 (totaalprijs)
Een tafelklok gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in empire stijl. Moeder met kind. (H:38cm)
Verkocht: € 375 (totaalprijs)
Een pendule gemaakt uit verguld brons en gemerkt Luppens, Brussel (H:48cm)
Verkocht: € 400 (totaalprijs)
Een cartel klok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk
Verkocht: € 450 (totaalprijs)
Een bronzen pendule in klassieke stijl
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
Een paar grote kandelaars, rode marmer met verguld brons.Versierd met spelende kinderen en satyr figuren. 19de eeuw. (H: 78 x D:
Verkocht: € 1.500 (totaalprijs)

Interesse om jouw Horloges & Klokken te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.