Klokken & Horloges kopen en verkopen bij Flanders Auctions

Vintage horloges, staande klokken of schouwklokken. Heb je een passie voor unieke horloges? Doet een polsuurwerk je hart sneller kloppen? Maken bepaalde stukken je collectie compleet? Als het nu gaat om een merkhorloge, zakhorloge, schouwgarnituur of uniek stuk, onze expert Lieven Desmet (lid van de Belgian Watch Club) helpt u om uw items naar waarde te bepalen en de beste strategie te bepalen om tot een succesvolle verkoop over te gaan.

Komende veiling

Een pendule schouwklok 'De oogst' met afbeelding van een rustende dame.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Zenith, een kartel tafelklok met handgeschilderd bloemendecor.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schouwklok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met zijstukken. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een neoklassieke tafelklok. Frankrijk, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars
Schattingsprijs: € 80 - 120

Behaalde resultaten

Een collectie van 2 polshorloges, waarvan 1 Rodania en 1 mechanisch horloge 'Limit'.
Verkocht: € 175 (totaalprijs)
Een driedelige klok bestaande uit een kolompendule met twee zijstukken. Marmer gemonteerd met brons. Eerste helft 20ste eeuw.
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Een Kartell klok afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met brons. Gesigneerd Martenot à Paris. (H:85cm)
Verkocht: € 1.875 (totaalprijs)
Een indrukwekkende en belangrijke staande klok in Lodewijk XVI stijl met een bronzen strijdwagen, afbeeldingen van de horoscoop,
Verkocht: € 23.125 (totaalprijs)
Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit brons in Empire stijl met zwarte marmer. Tweede helft 20ste eeuw.
Verkocht: € 625 (totaalprijs)
Een schouw klok gemaakt uit verguld brons en versierd met putti in Lodewijk XV stijl. (H:36cm)
Verkocht: € 450 (totaalprijs)
Tafelklok
Verkocht: € 188 (totaalprijs)
Een vergulde pendule, afbeelding van een jager met zijn hond en jachttrofeeën. Onder een ovale globe, 19de eeuw.
Verkocht: € 625 (totaalprijs)

Interesse om jouw Horloges & Klokken te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.