Klokken & Horloges kopen en verkopen bij Flanders Auctions
Vintage horloges, staande klokken of schouwklokken. Heb je een passie voor unieke horloges? Doet een polsuurwerk je hart sneller kloppen? Maken bepaalde stukken je collectie compleet? Als het nu gaat om een merkhorloge, zakhorloge, schouwgarnituur of uniek stuk, onze expert Lieven Desmet (lid van de Belgian Watch Club) helpt u om uw items naar waarde te bepalen en de beste strategie te bepalen om tot een succesvolle verkoop over te gaan.
Komende veiling
Schattingsprijs: € 300 - 500
J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)
Schattingsprijs: € 80 - 120
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Behaalde resultaten
Doxa, een groot zakhorloge/tafelhorloge in de vorm van een bal met erotische scène en automata. 20ste eeuw. (H:9 x D:6 cm)
Verkocht: € 225 (totaalprijs)
Een antieke pendule schouwklok gemaakt uit verguld kunstbrons. 19de eeuw. (44 x 45cm)
Verkocht: € 350 (totaalprijs)
Een vergulde tafelklok gemaakt uit brons met afbeelding van een dame, romantische scène, gemerkt Marti, 19de eeuw.
Verkocht: € 400 (totaalprijs)
Een 3-delige schouwgarnituur gemaakt uit brons. Bestaande uit een klok met twee kandelaars.
Verkocht: € 213 (totaalprijs)
Een 3-delige schouwgarnituur gemaakt uit met brons gemonteerde porselein in Canton stijl.
Verkocht: € 2.375 (totaalprijs)
Interesse om jouw Horloges & Klokken te verkopen bij Flanders Auctions?
Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.