Verras me

Klokken & Horloges kopen en verkopen bij Flanders Auctions


Vintage horloges, staande klokken of schouwklokken. Heb je een passie voor unieke horloges? Doet een polsuurwerk je hart sneller kloppen? Maken bepaalde stukken je collectie compleet? Als het nu gaat om een merkhorloge, zakhorloge, schouwgarnituur of uniek stuk, onze expert Lieven Desmet (lid van de Belgian Watch Club) helpt u om uw items naar waarde te bepalen en de beste strategie te bepalen om tot een succesvolle verkoop over te gaan. 

Enkele namen die we aanbieden zijn Rolex, Breitling, Patek-Philippe, Cartier, TissotJaeger-LeCoultre, Omega, Longines... 

Komende veiling


KLOKKEN / HORLOGES
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
KLOKKEN / HORLOGES
J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)
Schattingsprijs: € 80 - 120
KLOKKEN / HORLOGES
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok, gepolijst brons afgewerkt met Mythologische figuren. Circa 1880. (L:15 x W:26 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
KLOKKEN / HORLOGES
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
KLOKKEN / HORLOGES
Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000
KLOKKEN / HORLOGES
A Rotondo, Een driedelige schouwgarnituur in de stijl van Limoges en A.C.F. (L:16 x W:25,5 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300

Behaalde resultaten


KLOKKEN / HORLOGES
Doxa, een groot zakhorloge/tafelhorloge in de vorm van een bal met erotische scène en automata. 20ste eeuw. (H:9 x D:6 cm)
Verkocht: € 225 (totaalprijs)
KLOKKEN / HORLOGES
Een antieke pendule schouwklok gemaakt uit verguld kunstbrons. 19de eeuw. (44 x 45cm)
Verkocht: € 350 (totaalprijs)
KLOKKEN / HORLOGES
Een vergulde tafelklok gemaakt uit brons met afbeelding van een dame, romantische scène, gemerkt Marti, 19de eeuw.
Verkocht: € 400 (totaalprijs)
KLOKKEN / HORLOGES
Een 3-delige schouwgarnituur gemaakt uit brons. Bestaande uit een klok met twee kandelaars.
Verkocht: € 213 (totaalprijs)
KLOKKEN / HORLOGES
Klok met boulle inleg
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
KLOKKEN / HORLOGES
Een 3-delige schouwgarnituur gemaakt uit met brons gemonteerde porselein in Canton stijl.
Verkocht: € 2.375 (totaalprijs)
KLOKKEN / HORLOGES
Een 'Jockele' klok gemaakt uit porselein met putti en handgeschilderd decor, Duitsland, 19de eeuw.
Verkocht: € 75 (totaalprijs)
KLOKKEN / HORLOGES
Een houtgesculpteerde tafelklok in Lodewijk XV stijl. (W: 25 x H: 46 cm)
Verkocht: € 188 (totaalprijs)

Interesse om jouw Horloges & Klokken te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.