Klokken & Horloges kopen en verkopen bij Flanders Auctions

Vintage horloges, staande klokken of schouwklokken. Heb je een passie voor unieke horloges? Doet een polsuurwerk je hart sneller kloppen? Maken bepaalde stukken je collectie compleet? Als het nu gaat om een merkhorloge, zakhorloge, schouwgarnituur of uniek stuk, onze expert Lieven Desmet (lid van de Belgian Watch Club) helpt u om uw items naar waarde te bepalen en de beste strategie te bepalen om tot een succesvolle verkoop over te gaan.

Komende veiling

Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schouwklok, gepolijst brons afgewerkt met Mytholgische figuren. Circa 1880.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Behaalde resultaten

Must De Cartier Table Clock
Verkocht: € 163 (totaalprijs)
Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (D:19 x W:44 x H:63 cm
Verkocht: € 2.250 (totaalprijs)
Een imposante driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Maison Marquis, Paris. (H: 9
Verkocht: € 25.000 (totaalprijs)
Een schouwklok met een liggende dame. Rode marmer, verguld en gepatineerd brons. Carpentier, Parijs. 19de eeuw. (L:14 x W:39 x H
Verkocht: € 563 (totaalprijs)
Een driedelige schouwgarnituur, klok met zijstukken, kobalt blauw porselein gemonteerd met brons. Sèvres, 20ste eeuw. (D:20 x W
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit brons in Empire stijl met zwarte marmer. Tweede helft 20ste eeuw.
Verkocht: € 625 (totaalprijs)
Een schouwklok, zwarte marmer met brons. 19de eeuw (D:12 x W:22 x H:41 cm)
Verkocht: € 200 (totaalprijs)
Een tafelklok met kast gemaakt uit marqueterie inlegwerk, 19de eeuws werk, 20ste eeuwse kast.
Verkocht: € 100 (totaalprijs)

Interesse om jouw Horloges & Klokken te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.