Een houder voor zakhorloge in de vorm van een adelaar, gemonteerd op een marmer sokkel. (H:20,5cm)

Hamerprijs: € 500

Een houder voor zakhorloge in de vorm van een adelaar, gemonteerd op een marmer sokkel. Gemaakt uit brons, eerste helft 20ste eeuw. Bijgevoegd, een zakhorloge.

14 x 20 x 20,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

214

10900

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600