Een houder voor zakhorloge in de vorm van een adelaar, gemonteerd op een marmer sokkel. (H:20,5cm)

Hamerprijs: € 500

Een houder voor zakhorloge in de vorm van een adelaar, gemonteerd op een marmer sokkel. Gemaakt uit brons, eerste helft 20ste eeuw. Bijgevoegd, een zakhorloge.

14 x 20 x 20,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

214

10900

Zenith, een kartelklok. Hout met handgeschilderd decor, gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XV stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons 'La Cruche Cassée' of 'De Gebroken Kruik', Empire stijl. 19de

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, messing en kunstbrons, afbeelding van een klompmaker. Gemonteerd met porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kartel klok op een staander, schildpad inlegwerk gemonteerd met verguld brons. Japy Frères, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Een driedelige Neoklassieke schouwgarnituur, klok met kandelaars, cupido en putti. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratieën, gepatineerd brons op zwarte marmer.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een schouwklok 'Aanbidding van Heilige' verguld en gepatineerd brons en zwarte marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500