terug naar catalogus Terug naar account
Jef TUERENHOUT VAN (1926-2006) een litho gemerkt Epreuve D'artiste. (58 x 80 cm)

Hamerprijs: € 220

Jef TUERENHOUT VAN (1926-2006) een litho gemerkt Epreuve D'artiste.

58 cm

80 cm

17/11-2021 - 18/11/2021

Lot nummer

507

Condition Report

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
- Lorem ipsum doloris sit amet

Jef TUERENHOUT VAN (1926-2006) een litho gemerkt Epreuve D

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar 17de eeuwse fragmenten van een kazuifel of priestergewaad met afbeeldingen van Heiligen

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons