Een paar zilveren kandelaars, versierd met mythologische figuren (H:41cm)
Lot 1014

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Een paar zilveren kandelaars, versierd met mythologische figuren en gemerkt 835/1000. Gewicht: 4200g.

41 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

1014

10263

ZILVERWERK
Een koffie en theeservies gemaakt uit verzilverd metaal. (H:25cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

ZILVERWERK
Een tazza gemaakt uit verzilverd metaal en versierd met figuren van vissen. 20ste eeuw, niet gestempeld. 1570g. (H:26cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een groot lot verzilverde items

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Een collectie van 10 stuks verzilverd hotelzilver.

Schattingsprijs: € 80 - 120

ZILVERWERK
Een samengesteld lot verzilverd bestek en accessoires.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een 60-delig, zilveren bestek gemaakt door Wolfers gemerkt A835/A925 met lemmeten gemaakt door Wiskemann.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

ZILVERWERK

ZILVERWERK
Een theepot gemaakt uit zilver met ebbenhouten heft en gemaakt in Ierland, 1977 (H:16,5cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300