Een paar zilveren kandelaars, versierd met mythologische figuren (H:41cm)

Hamerprijs: € 1.900

Een paar zilveren kandelaars, versierd met mythologische figuren en gemerkt 835/1000. Gewicht: 4200g.

41 cm

26 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.375

Lot nummer

1014

10263

ZILVERWERK
Boulenger - Debain & Flamant, Frankrijk, koffiekan, suikerpot en theepot, bijgevoegd tafelaccesoires, VK. 1,879kg.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Eugène Joseph RAHIER (1810?-1846) 'Paar kandelaars' zilver. 19de eeuw.

ZILVERWERK
M.H. Wilkins & Sohne, een paar kandelaars, zilver, 835, Duitsland. 855g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Orfèverie Wiskemann, een verzilverd bestek. Model Louis XV.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Christofle, 'Gallia', een koffie- en theeservies, bijgevoegd serveeraccesoires.

Schattingsprijs: € 300 - 500