Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux, model Brilliant
Hamerprijs: € 1.100
Titel | Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux, model Brilliant |
Breedte/diepte | 27 cm |
Hoogte | 20 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.375 |
Lot nummer | 334 |
Lot ID | 9997 |
Delvaux, een handtas, bijgevoegd 'Airess', een toilettas. (W:34 x H:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 600 - 800