Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Meisje met de sinaasappel' een schilderij, olie op doek. (60 x 120 cm)

Hamerprijs: € 240

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Meisje met de sinaasappel' een schilderij, olie op doek.

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991)

60 cm

120 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

647

9962

Roland DEVOLDER (1938) 'Vier etsen'. (W:34,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pierre BASTIN (1939) 'Galoperend Paard'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Délion (XIX) 'De Paardenkar' olie op paneel. (W:26 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) 'Zeezicht' (W:30 x H40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Reigers aan de vijver'. (W:145 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800