Jan VAN CANEGEM (1833-1901) 'Portret van een man', 19de eeuw. (39 x 50 cm)

Hamerprijs: € 150

Jan VAN CANEGEM (1833-1901) 'Portret van een man', 19de eeuw. Gemerkt 1896.

39 cm

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

599

9848

Jan VAN CANEGEM (1833-1901)

Stilleven met fruit, olie op paneel. Getekend A. Wery. (W:33,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Délion (XIX) 'De Paardenkar' olie op paneel. (W:26 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Julien CÉLOS (1884-1953) 'Beaumont sur l'Oise (France)'. (W:41 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) 'Twee schilderijen'. (W:64 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eric KENGEN (1952) 'Zonder titel'. (W:150 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Stadszicht bij kunstlicht'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500