Een collectie van 8 items gemaakt uit brons met cloisonné decor.
Hamerprijs: € 130
Titel | Een collectie van 8 items gemaakt uit brons met cloisonné decor. |
Hoogte | 20 cm |
Diameter | 10 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 23 |
Lot ID | 9732 |
Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Twaalf stuks Cloisonné email vazen en dekselpotjes, drie paar. (H:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar Chinese vazen, decor van een waterbuffel en dames. (H:57 x D:24 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese celadon vaas, decor van bloemen. 19de eeuw. (H:56 x D:22 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500