Een uitzonderlijk grote Satsuma dekselvaas met decor van keizer op keramische voet, Japan, 19de eeuw.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 1.500

Een uitzonderlijk grote dekselvaas Satsuma op keramische voet, Japan, 19de eeuw.

Conditie: Diverse restauraties.

28 x 40 x 94 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

27

8317

Een Japanse' Okimono van een monnik met een miniatuur tempel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee Chinese Famille Rose vazen, Wijze dames en heren. 19de/20Ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese rood en blauwe theepot met een Draken- en Feniksdecor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Chinese Celadon vaas met feniks decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250