Arthur WAAGEN (act.1869-1910) 'Kabyle au Retour de la chasse' Een uitzonderlijk bronzen beeld.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 14.000

Staande op een marmer stokkel met aangepast draaibaar bovenblad. Afmetingen enkel voor het beeld. Hoogte sokkel: 102 cm.

Arthur WAAGEN (act.1869-1910)

35 x 76 x 90 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 17.500

Lot nummer

1000

8302

Arthur WAAGEN (act.1869-1910)

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

José CABALLERO (1916-1991) 'A Astride Leaning Torso' 1974. (W:126 x H:196 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'. (L:15 x W:13 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300