Een collectie van 4 vergulde, decoratieve wandlichten. Periode 1970-1980.

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 130

Een collectie van 4 vergulde, decoratieve wandlichten. Gemaakt uit Resine. Periode 1970-1980.

Conditie: restauraties.

13 x 22 x 72 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

668

6874

Frank LIGTELIJN (1933-1996) 'Globe' voor Raak. Circa 1961.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Raak 'Droomeiland' een tafellamp.

Schattingsprijs: € 200 - 300