Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een sierschaal gemerkt Perignem.
Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 180
Artiesten | |
Titel | Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een sierschaal gemerkt Perignem. |
Hoogte | 10 cm |
Diameter | 26,5 cm |
Veilingsdatum | 22/05/2021 - 23/05/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 225 |
Lot nummer | 650 |
Lot ID | 6661 |
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' for Airon. (L:68,5 x W:111 x H:66,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180